GÜZELLİĞİN MERKEZİ… GEMMA

Güzellik, hayatın vazgeçilmezi ve inkar edilemez bir unsuru. Güzeli görmek, güzeli duymak, güzeli yaşamak, dahası güzel olmak, beğenilmek… istisnasız her canlının isteği… Gemma güzellik, hayatı güzelleştimek, hayata güzellik katabilmek üzere kuruldu.

Gemma Güzellik Merkezi sahibi Fatoş Ülger, “Uzun bir dinlenme ve gözlem sürecinden sonra, yeniden çalışma hayatına atılmaya karar verdiğimde, güzelliğin dünyanın merkezinde oturduğunu gördüm. Güzele bakma, güzeli arama, güzeli oluşturma çabası hepimizin kaygısıydı. Güzellik göreceliydi. Ancak herkes kendi bakışıyla, doğasındaki/doğalındaki güzeli ortaya çıkarmaya çalışıyordu. Ben de kendimi tam bu noktada sorumlu hissederek, kişilerin kendi güzelliğini, parlaklığını ortaya çıkarabilmek üzere görev üstlendim. Yaptığım iş, gelir kaygısıyla değil, sorumluluk duygusuyla yapılması gereken, insanların hayatlarına dokunularak yapılan bir iş. Sevgi, özen ve ruh gerektiren bir iş” dedi.

Ülger ayrıca,  “Özellikle kalıcı makyajın bir alt başlığı olarak microblading kıl tekniği ile kaş uygulaması konusunda yoğun ilgi görüyor ve hizmet veriyoruz.  Microblading kıl tekniği ile kaş uygulaması konusunda öğrenci de yetiştiriyorum. Öğrencilerime tüm bilgimi aktarıyorum. Öğrenci yetiştirmekten ya da piyasada benzer hizmeti veren pek çok işletme olmasından çekinmiyorum. Herkes teknik bilgiye ulaşabilir ancak farkın ruhtan geldiğini biliyorum. Ben işime ruhumu katıyorum” ifadelerini kullandı

You May Also Like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir