OTOBÜSLER PIRIL PIRIL

Başkent’te, kent içi toplu taşımacılık hizmetini sağlayan EGO Genel Müdürlüğü, vatandaşların temiz ve hijyenik bir ortamda seyahat etmeleri için otobüslerin her gün dip köşe temizliğini gerçekleştiriyor.Salgın Hastalıkları önlemek için virüslere karşı da özel olarak dezenfekte edilen otobüsler, artık daha sağlıklı.

Kısa bir süre önce otobüslerle verilen ulaşım hizmetlerini 24 saate çıkararak, kesintisiz hizmete başlayan EGO Genel Müdürlüğü, otobüslerin temizliğine de çok dikkat ediyor. Soğuk hava ile birlikte toplu ve kapalı ortamlarda yuvalanıp salgın hastalıklara neden olan virüslerin yayılmasını önlemek amacıyla otobüsler belirli aralıklarla özel ilaçlarla dezenfekte edilerek, temizleniyor.

EGO Genel Müdürlüğü yetkilileri, EGO’nun bünyesinde bulunan toplamda bin 585 otobüsle, günlük 750 bine yakın Başkentliye toplu taşıma hizmeti verdiklerini ifade ederek, Başkentlilerin sağlıklı ve temiz bir ortamda seyahat etmeleri için otobüs içlerinin belirli aralıklarla hastanelerde kullanılan özel temizlik malzemeleriyle temizlendiğini kaydettiler.    

You May Also Like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir